CPF0603B1K65E
MFR.Part #
CPF0603B1K65E
JLCPCB Part #
C4252209
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS