CRGH1206F49R9
MFR.Part #
CRGH1206F49R9
JLCPCB Part #
C2109775
Description
-55℃~+155℃ 200V 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS