CRGH1206F442R
MFR.Part #
CRGH1206F442R
JLCPCB Part #
C2108413
Description
-55℃~+155℃ 200V 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS