ROX2SJ390K
MFR.Part #
ROX2SJ390K
JLCPCB Part #
C1366686
Description
-55℃~+155℃ 2W 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS