CRGH1206F402K
MFR.Part #
CRGH1206F402K
JLCPCB Part #
C2114519
Description
-55℃~+155℃ 200V 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS