ERA-8KPB2673V
MFR.Part #
ERA-8KPB2673V
JLCPCB Part #
C6191426
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS