CRGH1206F348K
MFR.Part #
CRGH1206F348K
JLCPCB Part #
C2113539
Description
-55℃~+155℃ 200V 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS