ERA-8AED8873V
MFR.Part #
ERA-8AED8873V
JLCPCB Part #
C20017704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS