354022KJT
MFR.Part #
354022KJT
JLCPCB Part #
C2095321
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS