CRGH1206F324K
MFR.Part #
CRGH1206F324K
JLCPCB Part #
C2113486
Description
-55℃~+155℃ 200V 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS