CRGH1206F2K21
MFR.Part #
CRGH1206F2K21
JLCPCB Part #
C2108008
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS