CRGH1206F294K
MFR.Part #
CRGH1206F294K
JLCPCB Part #
C2114853
Description
-55℃~+155℃ 200V 294kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS