CPF0603B10KE
MFR.Part #
CPF0603B10KE
JLCPCB Part #
C2076118
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS