CRGH1206F28K
MFR.Part #
CRGH1206F28K
JLCPCB Part #
C4203632
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS