CRGH1206F2K8
MFR.Part #
CRGH1206F2K8
JLCPCB Part #
C2108056
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS