CRGH1206F280R
MFR.Part #
CRGH1206F280R
JLCPCB Part #
C4218440
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS