RN732BTTD58R3D100
MFR.Part #
RN732BTTD58R3D100
JLCPCB Part #
C4339115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS