CRGH1206F267R
MFR.Part #
CRGH1206F267R
JLCPCB Part #
C2108098
Description
-55℃~+155℃ 200V 267Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS