CRGV0805F768K
MFR.Part #
CRGV0805F768K
JLCPCB Part #
C4080333
Description
-55℃~+125℃ 125mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS