CRGH1206F267K
MFR.Part #
CRGH1206F267K
JLCPCB Part #
C3989222
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS