CRGV0603J5M6
MFR.Part #
CRGV0603J5M6
JLCPCB Part #
C4178573
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS