CRGH0603F26R1
MFR.Part #
CRGH0603F26R1
JLCPCB Part #
C2098619
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS