CFR200J22R
MFR.Part #
CFR200J22R
JLCPCB Part #
C1391756
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS