RT1206CRE0741K2L
MFR.Part #
RT1206CRE0741K2L
JLCPCB Part #
C2138501
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS