CRGH1206F232R
MFR.Part #
CRGH1206F232R
JLCPCB Part #
C2108848
Description
-55℃~+155℃ 200V 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS