CRGH1206F205K
MFR.Part #
CRGH1206F205K
JLCPCB Part #
C4237732
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS