CRGH1206F18R7
MFR.Part #
CRGH1206F18R7
JLCPCB Part #
C2110309
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS