CRGH1206F18K2
MFR.Part #
CRGH1206F18K2
JLCPCB Part #
C4228896
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS