CRGH1206F16R5
MFR.Part #
CRGH1206F16R5
JLCPCB Part #
C2110339
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS