CRGH1206F66K5
MFR.Part #
CRGH1206F66K5
JLCPCB Part #
C2107653
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS