CPF0805B590KE
MFR.Part #
CPF0805B590KE
JLCPCB Part #
C3947472
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS