CRGH1206F14K3
MFR.Part #
CRGH1206F14K3
JLCPCB Part #
C2107761
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS