CPF0603B1K96E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B1K96E
JLCPCB Part #
C3986686
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS