CRGH1206F13R7
MFR.Part #
CRGH1206F13R7
JLCPCB Part #
C4178674
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS