CRGH1206F137R
MFR.Part #
CRGH1206F137R
JLCPCB Part #
C2109800
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS