CRGH1206F120R
MFR.Part #
CRGH1206F120R
JLCPCB Part #
C2074333
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS