CRGH1206F127R
MFR.Part #
CRGH1206F127R
JLCPCB Part #
C4345826
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS