CRGH0603F976R
MFR.Part #
CRGH0603F976R
JLCPCB Part #
C4203602
Description
-55℃~+155℃ 200mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS