RN73C1J5R9BTDF
MFR.Part #
RN73C1J5R9BTDF
JLCPCB Part #
C4108734
Description
-55℃~+155℃ 5.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS