CRGH1206F10R7
MFR.Part #
CRGH1206F10R7
JLCPCB Part #
C2107247
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS