CRGH1206F10R5
MFR.Part #
CRGH1206F10R5
JLCPCB Part #
C2107256
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS