CRGH0805J8K2
MFR.Part #
CRGH0805J8K2
JLCPCB Part #
C4338909
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS