CRGH0805J4K3
MFR.Part #
CRGH0805J4K3
JLCPCB Part #
C2099902
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS