CRGH0805J3K3
MFR.Part #
CRGH0805J3K3
JLCPCB Part #
C2077253
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS