CRGH0805J3K9
MFR.Part #
CRGH0805J3K9
JLCPCB Part #
C2099904
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS