RP73D2A4K99BTG
MFR.Part #
RP73D2A4K99BTG
JLCPCB Part #
C1356572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount