CRGH0805J1M6
MFR.Part #
CRGH0805J1M6
JLCPCB Part #
C2102455
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS