CRGH0805J1K5
MFR.Part #
CRGH0805J1K5
JLCPCB Part #
C2091344
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS