RN73R2ATTD2151B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2151B50
JLCPCB Part #
C3948064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS