CRGH0805J15K
MFR.Part #
CRGH0805J15K
JLCPCB Part #
C4074897
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS